O Nas

Witaj w moim sklepie

Choć prawie każdy ma je w domu, niewielu po nie sięga. Pismo Święte wielu ludziom kojarzy się z nudą i niezrozumieniem, gdyż opisuje czasy odległe w sposób zwięzły i dość surowy. Ewangelia natomiast jest znana z czytań w kościele, więc ulegamy złudnemu wrażeniu, że ją znamy. Tymczasem Pismo Święte jest żywe i jako Słowo Boże ma unikalny wpływ na życie każdego człowieka, gdyż tym samym fragmentem Pan Bóg porusza różne struny ludzkiej duszy, bo dla Niego każdy z nas jest wyjątkowy, a więc i Jego relacja z każdym człowiekiem jest wyjątkowa.
Świece Candios powstały z myślą o wprowadzeniu Słowa Bożego do naszej codzienności. Wybraliśmy kilka fragmentów z Pisma Świętego i połączyliśmy je z ekologicznymi świecami zapachowymi, by jako piękna ozdoba domu lub pomysł na prezent mogły pomóc domownikom spotkać się ze Słowem Bożym. Świece są wykonane z naturalnego ekologicznego wosku sojowego, który nie kopci i pali się 50% dłużej niż tradycyjny wosk parafinowy, dodane naturalne olejki eteryczne oprócz pięknego zapachu, mają również właściwości zdrowotne. Wszystko po to, by do Państwa domów trafiło samo dobro 😊

Candios.pl
Aldona Górnicka

20% zysku ze sprzedaży jest przekazywana na potrzeby zakonów klauzurowych!

Nasze świece warto kupić również z uwagi na fakt, że 20% zysku ze sprzedaży jest przekazywana na potrzeby zakonów klauzurowych, w których siostry zakonne żyją w ascezie i wypraszają łaski dla świata, a także polecają Panu Bogu intencje swoich dobroczyńców. Obecnie przekazujemy datki do zakonu sióstr Klarysek w Kłodzku, sióstr ze Zgromadzenia Służebnic Ducha Świętego od Wieczystej Adoracji w Nysie oraz Norbertanek w Imbramowicach. Jeśli znają Państwo inne Zgromadzenia klauzurowe będące w potrzebie, prosimy o informację w wiadomości mailowej.
Zachęcamy do zakupu 😊

Darmowa Dostawa

Dla zamówień powyżej 300 PLN

Wsparcie Klienta

Nie tylko przy zamówieniu ale również modlitwene

Bezpieczne Płatności

Używamy bezpiecznych bramek płatniczych oraz protokołów SSL

Skorzystaj

Z Naszej BOGatej oferty

Zobacz Ofertę